Nasza firma rozpoczęła działalność w 2001 r. jako BA-BET s.c., wiosną 2022 roku zmieniliśmy formę prawną na Sp. z o.o.  Zajmujemy się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, malowanej natryskowo oraz malowanej proszkowo.

W zależności od wymagań naszych klientów świadczymy usługi ślusarskie oraz usługi spawalnicze, w tym również spawanie aluminium.

Posiadamy szeroką ofertę dla zakładów przemysłu spożywczego i mięsnego. Wykonujemy wyposażenie kuchni wg indywidualnych zamówień.

Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu właścicieli firmy oraz ciągłej modernizacji parku maszynowego.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów realizujemy najbardziej nietypowe projekty.
Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, profesjonalne doradztwo techniczne zarówno w procesie projektowania, jak i montażu gotowych wyrobów.

Zasięg działalności

Największą grupę naszych odbiorców stanowią klienci z województwa śląskiego, a w szczególności z takich miejscowości jak Pszczyna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Suszec, Żory, Rybnik, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Mikołów, Bieruń, Jastrzębie-Zdrój oraz małopolskiego - głównie z takich miast jak Oświęcim, Brzeszcze, Kęty, Jawiszowice. Z przyjemnością zrealizujemy jednakże również zlecenia spoza Śląska - z dowolnego regionu w Polsce i z zagranicy.